Profil - Autorizovaný inspektor

AUTORIZOVANÝ INSPEKTOR

Vítejte, jsem autorizovaný inženýr a autorizovaný inspektor v oboru pozemní stavby s dlouholetou praxí a širokým rejstříkem v projektování průmyslových, občanských i bytových staveb včetně výkonu související inženýrské činnosti a znalecké a expertní činností v oboru oceňování staveb.

Svoji odbornost a dosavadní zkušenosti v plné míře využívám v rámci činnosti autorizovaného inspektora.
Zkoušky autorizovaného inspektora jsem složila na podzim roku 2007 všemi hlasy, ministrem pro místní rozvoj jsem byla jmenovaná na jaře r. 2008 - jako první žena.

Pracuji jako autorizovaný inspektor pro mezinárodní organizace, české podnikatelské subjekty i drobné soukromé stavebníky.

Nabízím individuální přístup a v případě zájmu metodické vedení inženýrské i projektové činnosti v rámci urychlení celého procesu přípravy výstavby.

Spolupracuji se stálým týmem profesních specialistů, znalců i autorizovaných inspektorů.

O činnosti autorizovaného inspektora

Moto: „Čas jsou peníze“

Institut autorizovaného inspektora je v českém stavebním právu poměrně nový, byl nově zaveden zákonem 183/2006 Sb. O územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon). V okolních evropských zemích se jedná o běžnou praxi a až 60 % všech staveb je tímto způsobem povolováno.

Je vhodný zejména pro vztahově nekomplikované stavby jako alternativa rychlého vyřízení stavebního povolení autorizovaným inspektorem.

Poptávka po službách autorizovaného inspektora pro rychlé vyřízení stavebního povolení

Jméno / Firma:*
Telefon:*
E-mail:*
Upřesnění poptávky:
REFERENCE
RAIFFEISEN Praha Budějovická
RAIFFEISEN
RAIFFEISEN
RAIFFEISEN
RAIFFEISEN
Login

Created by © 2011/12 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign